מאי 18, 2024

כיצד משפצים חדר אמבטיה ושירותים ומהם השלבים?

בין אם אתם מתכננים פרויקט לשיפור הבית או פרויקט קטן יותר, זה תמיד עוזר לחשוב על העלויות של שיפוצים לפני שאתם מתחילים. כמה שיפוצים יכולים להיות יקרים, ואחרים יכולים להיות זולים יחסית. הדרך הטובה ביותר לשמור על העלויות שלך למטה היא לשקול את היתרונות לטווח ארוך של שיפוץ. לדוגמה, השקעה במכשירים חסכוניים באנרגיה ובמכשירים נגדיים עמידים יכולה לעזור לך לחסוך כסף בטווח הארוך. אם אתה עדיין לא בטוח, להתייעץ עם איש מקצוע כדי לעזור לך לתכנן את התקציב שלך. זה גם עוזר לבקר בחדרי תצוגה וחנויות שנושאים את הפריטים שאתה רוצה.

לפני שאתה מתחיל לשפץ את חדר האמבטיה שלך, צריך להיות לך מושג גס כמה אתה רוצה לבזבז. כמות הכסף שאתה מוציא תלויה בגודל הפרויקט ובחומרים שאתה מתכנן להשתמש בהם. זכור לקחת בחשבון את עלויות העבודה, החומרים והתוספות. אז תחליט מה הכי חשוב לך.

תחשוב על מה שאתה אוהב על חדר האמבטיה הנוכחי שלך ומה אתה רוצה לשנות על זה. שינוי פשוט כמו אריח חדש או מקבע יכול באמת לתת לשירותים שלך מתיחת פנים. בין אם אתה רוצה מושב אסלה חדש או וילון מקלחת חדש, תחשוב על המראה שאתה רוצה ליצור. ברגע שהחלטת על סוג השינויים שאתה רוצה לעשות, אתה יכול לתכנן את תהליך השיפוץ.

הזמן הוא גם גורם מפתח בהחלטה על שיפוצים בשירותים. בהתאם לגודלו ולהיקפו של הפרויקט, שיפוץ בשירותים יכול לקחת מספר ימים או שבועות. הזמן המעורב יהיה תלוי בחומרים שבהם נעשה שימוש ובנושאים שנתקלו. זה גם הכרחי לתעדף את המשימות לפני תחילת השיפוץ. לדוגמה, שירותים קטנים ידרשו פחות זמן מאשר שירותים גדולים יותר.

חדרי האמבטיה הם בין חדרי התנועה הגבוהים ביותר בבית. ככזה, בעלי בתים לעתים קרובות מוצאים שזה הכרחי לשפץ או לשפץ את חדרי האמבטיה שלהם. הסיבה לכך יכולה להשתנות מדאגות אסתטיות לתפקודיות. בכל מקרה, חשוב לפעול לפי הקווים המנחים המתאימים בעת תכנון שיפוץ.

שיפוצים בשירותים כוללים שינויים מבניים הכוללים הזזת קירות, שיבוש קירות חיצוניים ושינוי התקרה והגג. בדרך כלל, שינויים אלה מתבצעים כדי להגדיל את מרחב השירותים או כדי להפוך את חדר האמבטיה של האורחים לחדר האמבטיה הראשי. מהפך פשוט עשוי לעלות כמה אלפי דולרים. עם זאת, שיפוץ נרחב יותר יכול לעלות עד 30,000 $.

יש בתים שנבנו בצורה גרועה. שיפוץ יצטרך לשנות את מבנה הבית ולהפוך אותו לתפקודי. בתים אלה הם בדרך כלל ישנים יותר, ונבנו לפני שהוצגו קודי בנייה קפדניים. במקרים מסוימים ניתן לשפץ בית ישן יותר מבלי להרוס אותו. אפשר גם לשפץ חדר אורחים ישן למשרד ביתי.

בעלי בתים רבים מבצעים עבודות שיפוץ גדולות כדי להגדיל את ערך בתיהם. בין אם אתה מתכנן להוסיף חדר בן שלוש עונות לחלק האחורי של הבית, לתקן גג דולף, או לתקן כבשן פגום, שיפוצים ביתיים הם דרך מצוינת להגדיל את הערך של הבית שלך. פרויקט שיפוץ גדול יחזיר 60% מהעלות, בעוד שיפור קטן יכול להניב כ-50% מ-ROI.