יולי 12, 2024
עבודות שיש

עבודת שיש

במקרה של עבודות שיש, ציור החנות הוא קריטי לייצור מדויק. עליו להראות בבירור את הפריסה הכללית, החיבור, עובי האבן ומידות פיסת הרשת לכל יחידת שיש. זה צריך לכלול גם את העבודה של עסקאות הקשורות בתוך סובלנות ייצור הדוק. יתר על כן, ציור החנות צריך לציין קריטי "להחזיק מדי" ממדים ולהגדיר הגב.

מהי עבודת שיש?

עובד שיש משתמש במסור כדי לחתוך גושי שיש. הלהב גדול וחלק, והמסגרת שונה מזו של מסור טיפוסי. המסור משמש עם מים וחול כדי לנסר את השיש לאט. עובד שיש משתמש גם בקערה לאיסוף החול והמים.

שירותי החברה משתרעים גם מעבר למכירת לוחות שיש. הם עוזרים ללקוחות עם מטבח וחדר אמבטיה מחדש. החברה מציעה שולחנות מותאמים אישית, רהיטים ומוצרים אחרים. העסק קיבל משוב טוב מלקוחות, עם 12 ביקורות ושבעה שליליות.

גוש שיש מחוספס מהמחצבה. זה חייב להיות לחתוך ומלוטש כדי ליצור משטח חלק. חלק מהגולות שבירות ואינן מתאימות לפיסול. בלוק שיש זמין גם בצבעים שונים. השיש הפופולרי ביותר הוא לבן, אבל לוח יכול להיות שחור, חום, או שילוב של כמה צבעים.

המינרל קלציט הוא המרכיב העיקרי בגולות. גבישי קלציט יש תכונות משתנות בכיוונים שונים. מכיוון שהם שבירים כפליים, גבישי קלציט מעבירים אור לשני כיוונים, אך יותר אור עובר בכיוון אחד מאשר בכיוון השני. כתוצאה מכך, לוחות עשויים שיש למטרות שקופות נחתכים בדרך כלל במקביל לכיוון זה.

רעיונות לעבודות שיש שאפשר להשתמש בבית:

אתה יכול להשתמש ברעיונות עבודה משיש בבית שלך כדי לקשט את הבית שלך. רעיון נהדר אחד הוא לצבוע אריחי שיש ליצירת קולאז'. לאחר מכן תוכל לתלות את האריחים על הקיר שלך באמצעות קולבי תמונות. תמונות אלה ייראו יפות ויוסיפו נופך של אלגנטיות לביתכם. אתה יכול גם להשתמש בעבודות שיש כקיר מבטא בבית שלך.

אתה יכול גם ליצור פסיפסי שיש עשה זאת בעצמך. פסיפסים אלה ייראו יפה בבית שלך יכול לשרת מספר מטרות, כגון שולחן או בדים. ביצוע פסיפסים קל ודורש רק כמה חומרים. ראשית, אתה יכול לקבל אריחי שיש לעטוף אותם בבד. לאחר מכן, פשוט פטיש אותם עד שהם בערך באותו גודל.

לחברה לעבודות שיש, הקליקו כאן: ליטל שיש