יוני 23, 2024

קמין גודין

הקמין שורף העצים גודין הוא בחירה נפלאה לאלו שאוהבים את המראה ומרגישים שריפות עץ מסורתיות. תפוקת 9 קילוואט מספקת חום בשפע עד 330 m3 של מרחב המחיה. יחידה יפהפייה זו יכולה לשרוף בולי עץ באורך של עד 50 ס "מ, מה שהופך אותה לאפשרות המושלמת עבור בעלי בתים שרוצים לשמור על הקמין שלהם נראה אופנתי ככל האפשר. הקמין עשוי מפלדה צבועה ויש לו חומת קרמיקה אופציונלית.

הקמין של גודין הוא אחד מהאח שנראה הכי טוב בשוק. בין אם אתם מחפשים עיצוב מודרני או קלאסי, הגודין ישפר את העיצוב שלכם. זה מגיע גם בשחור וגם אפור. העיצוב הצרפתי הזה הופך אותו לתוספת מושלמת לכל בית. האח גודין ייצור אווירה חמה ומזמינה בכל חלל, לא משנה כמה גדול או קטן.

הקמין גודין מדרס הוא קמין מודרני המאפיין קצוות מעוגלים וחלל גדול המחזיק בולי עץ בקוטר 45 ס "מ. היא כוללת גם מערכת זכוכית נקייה ובקרת אוויר ידנית. האש ניתנת לשליטה באמצעות לוח ההפעלה האחורי. זה מבטיח כי בולי העץ לא מרעישים. קוביית גודין (Godin Cube), דגם ברזל בעל יציקה מלאה, מתהדרת בתפוקה נומינלית של 6.5 kW. מחבת האפר של 100 ק "ג יכולה להחזיק בולי עץ בעובי של עד 40 ס" מ ואורכה 100 ס "מ.

האח הצרפתי גודין הוא עוד בחירה מצוינת לקמין. תנור פלדה זה מיוצר בגיז, עיר בצפון אייסן ומייצר כבשנים מברזל באיכות גבוהה מאז סוף המאה ה-19. ז 'אן-בטיסט גודין ייסד את החברה בשנת 1840. כיום היא אחת החברות הוותיקות באירופה. הם מבטיחים שכל צעד של ייצור נשלט כדי להבטיח שלמות איכותית ואסתטית.

הקמין גודין מדרס הוא קלאסיקה עם עיצוב בהשראה צרפתית. הקמין גודין מדרס הוא אח קלאסי שמכיל חזית עגולה ובור עץ בגודל 45 ס "מ. הוא כולל חולצה מברזל יצוק, ולוח הסעה אחורי כדי להבטיח שריפה נקייה. עיצובו החלקלק ישפר כל עיצוב ביתי. העיצוב הנצחי שלו הוא הבחירה המושלמת לקלאסיקה או פנים מודרני.

האח גודין מדרס הוא עיצוב נצחי עם משיכה מודרנית. העיצוב הנצחי יכול לשמש בהגדרה מסורתית או מודרנית. ברזל יצוק ובניית אמייל להפוך את הקמין בחירה חזקה עבור פנים. יש לו גם אפשרות טעינת דלק עליונה או קדמית. תפוקת ה-5 קילוואט הופכת את זה לבחירה מצוינת עבור משקי בית רבים. הוא יכול להתמודד עם יומנים בגובה של עד 50 ס "מ ומדורג על עד 220 m2 של חום. הוא זמין גם במגוון גדלים וצבעים.

עוד קמין שורף עצים פופולרי הוא גודין מדרס. עיצוב הלוח, הקצוות המעוגלים וחלל עץ גדול מאפשרים לו לשרוף בולי עץ בגובה 45cm. דלת הזכוכית שלו עמידה בפני חום ומספקת אווירה נוחה. הפטי גודין הוא עוד דגם קלאסי, שחור עם גוף פלדה אמייל. מדרס היא יצירה יפה, נצחית עם פלט 6.5kW ולוח מסעים עליון ואחורי.

גודין מדרס (Godin Madras) הוא אח פופולרי המכיל עיצוב אלגנטי בסגנון לוח עם קצוות מעוגלים. לאח גודין הזה יש גם חלל גדול שיכול להכיל בולי עץ בגודל 45 ס "מ. יש לו מחבת אפר עליונה שקל להסיר. הלוח האחורי האופנתי והשימושי שלו הופך את הקמין לתוספת פונקציונלית לכל חדר. אלה רק כמה מהיתרונות הרבים של הקמין שורף העצים גודין. הם בחירה מצוינת לכל בית.

עוד אח גודין קלאסי הוא גודין מדרס. הגרסה השחורה היא בחירה מצוינת. יש לו עיצוב חלקלק עם קצוות מעוגלים. החלל הגדול שלו מכיל בולי עץ בקוטר 45 ס "מ. הלהבות נטולות העשן מתאפשרות על ידי מערכת ההובלה האחורית שלה. לגודין הקטן יש מערכת שטיפת אוויר ומחבת אפר עליונה. מדרס הוא עוד קלאסיקה של טווח גודין.

בית היציקה GODIN יצוק ברזל ממוקם ליד פריז בגיז. החברה מייצרת מוצרי חימום באותו מיקום מאז 1840 והיא אחת החברות הוותיקות בעולם. מבערי העצים, תנורי הגז ותנורי הדלק זמינים בסגנונות רבים. מוצרי היוקרה היוקרתיים האלה נמצאים בייצור מאז המאה ה-19 ומיוצאים בכל רחבי העולם. הם ידועים בטכנולוגיית הבעירה הכפולה שלהם.

פרטים נוספים: קמין גודין